Najczęściej zadawane pytania

Nie pamiętam hasła do serwisu. Jak mogę je odzyskać?

Nowe hasło można ustawić wybierając opcję "Odblokuj dostęp" w panelu logowania. Jeżeli ta opcja sprawi trudność, mogą Państwo skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 422 333 000 lub pisząc wiadomość na adres biuro@widzew.net, a nasi konsultanci postarają się pomóc w rozwiązaniu problemu.

Nie pamiętam identyfikatora abonenta. Jak mogę go odzyskać?

Identyfikator abonenta znajduje się na pierwszej stronie umowie, opisany jako "Identyfikator Abonenta", jest to kilkucyfrowy numer, unikalny dla każdego Abonenta. W razie problemów ze znalezieniem identyfikatora na umowie możliwy jest również kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 422 333 000 lub pisząc wiadomość na adres biuro@widzew.net, konsultant potwierdzi Państwa tożsamość zadając parę pytań, a następnie przekaże identyfikator który został Państwu przypisany.

To moje pierwsze logowanie, jak mogę uzyskać dostęp do panelu?

Jeśli logują się Państwo pierwszy raz do panelu abonenta, należy ustawić nowe hasło do logowania, można to zrobić, wybierając opcję "Odblokuj dostęp" w panelu logowania. W razie problemów można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 422 333 000 lub pisząc wiadomość na adres biuro@widzew.net, a nasi konsultanci postarają się udzielić pomocy.

Z jakich znaków powinno składać się hasło do panelu?

Jako że w panelu dostępne są informacje o Państwa usługach i płatnościach, wymagamy użycia silnego hasła. Powinno składajć się ono z przynajmniej ośmio­znakowego ciągu zawierającego małe i wielkie litery oraz cyfry, dla zwiększenia siły hasła można również użyć znaków specjalnych (!@#$%^&).

Mam problem z logowaniem, który nie został tutaj opisany, co mogę zrobić aby uzyskać pomoc?

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie rozwiązuje Państwa problemu zalecamy kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 422 333 000 lub pisząc wiadomość na adres biuro@widzew.net, nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Godziny pracy biura znajdą Państwo na stronie widzew.net, znajduje się tam również formularz kontaktowy, który również mogą Państwo wykorzystać do kontaktu z nami.